خرید کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil 

قیمت : 35000 تومان

برند : خانواده باهوش من

خرید پستی کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil 

قیمت کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil 

برای خرید و مشاهده این محصول یا محصولات دیگر کلیک نمایید.

کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil

اگر به علم حفاری و فسیل شناسی و همچنین چگونگی فرایند کشف و استخراج فسیل علاقه دارید، این نمونه واقعی فسیل برای شــمـا بسیار مناسب است. این محصول تمام ابزار و وسایل مورد نیاز برای تجربه فرایند کشف فسیل‌ها و اسـتـخـراج آن‌ها از طبیعت را در اختیار شما قرار می‌دهد و به گونه‌ای طراح یشده است که به راحتی می‌توانید فرایند آن را در منزل و اتاق خود بدون اینکه نیاز به امکانات و فضای خاصی داشته باشید انجام دهید.فسیلی که به عنوان نمونه در این محصول قرار دارد، فسیل Amber یا همان فسیل کهربا می‌باشد. Amber (کهربا) به صمغ فسیل شده‌ی درخت گفته می‌شود که معمولاً به خاطر رنگ زیبایش دارای ارزش است. عمده کهربای جهان عمری بین 30 تا 90 میلیون سال دارد. گاهی در داخل کهربا ات و حتیداران کوچک به دام افتاده روزگاران پیش از تاریخ نیز یافت شده‌اند که نمونه داخل این محصول از همین نوع است. 

اگر به علم حفاری و فسیل شناسی و همچنین چگونگی فرایند کشف و استخراج فسیل علاقه دارید، این نمونه واقعی فسیل برای شــمـا بسیار مناسب است. این محصول تمام ابزار و وسایل مورد نیاز برای تجربه فرایند کشف فسیل‌ها و اسـتـخـراج آن‌ها از طبیعت را در اختیار شما قرار می‌دهد و به گونه‌ای طراح یشده است که به راحتی می‌توانید فرایند آن را در منزل و اتاق خود بدون اینکه نیاز به امکانات و فضای خاصی داشته باشید انجام دهید.فسیلی که به عنوان نمونه در این محصول قرار دارد، فسیل Amber یا همان فسیل کهربا می‌باشد. Amber (کهربا) به صمغ فسیل شده‌ی درخت گفته می‌شود که معمولاً به خاطر رنگ زیبایش دارای ارزش است. عمده کهربای جهان عمری بین 30 تا 90 میلیون سال دارد. گاهی در داخل کهربا ات و حتیداران کوچک به دام افتاده روزگاران پیش از تاریخ نیز یافت شده‌اند که نمونه داخل این محصول از همین نوع است. 

تصاویر بیشتر

کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil

خرید کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil ارزان , کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil با قیمت ارزان , خرید پستی کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil, خرید کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil با قیمت 35000 ,خرید کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil فقط 35000 ,خرید خانواده باهوش من کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , kharid online کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , kharid کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil arzan , qeymat کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , تخفیف برای کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , تخفیف ویژه کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil , کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil با تخفیف ویژه , خرید ویژه کیت آموزشی خانواده باهوش من مدل Amber Fossil

طاقت بیار amber ,باهوش ,خانواده ,کیت ,آموزشی ,مدل ,خانواده باهوش ,باهوش من ,مدل amber ,آموزشی خانواده ,من مدل ,آموزشی خانواده باهوش ,کهربا می‌باشد amber ,فسیل کهربا می‌باشد ,می‌باشد amber کهربامنبع

نیم بوت بچه گانه کد 705m3

تی شرت دخترانه سون پون مدل 1391225-16

کلاه کپ پسرانه مدل PS6

ست لباس نوزادی کارترزلاو مدل 10056-9

شلوار دخترانه مدل پاپیون کد 108

شال گردن حلقه ای دخترانه - تیفوسی تک سایز

کفش مخصوص پیاده روی مدل Z4

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

ما بیشماریم عطار | سنبور خبر ملی موویز کیک تولد آسیاب اخبار تکنولوژی روز دنیا ارزان کده Rank2Game فروشگاه